✰Модуль пам'яті GOODRAM DDR4 8GB/2400 (GR2400D464L17S/8g) для настільних ПК

✰Модуль пам'яті GOODRAM DDR4 8GB/2400 (GR2400D464L17S/8g) для настільних ПК
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару SKU_3984-11115
 
Способи оплати: Безготівковий розрахунок (оплата на банківську карту), Післяплата
Способи доставки: Укрпошта, Нова Пошта

Характеристики

Виробник   MOBILOZ

Опис ✰Модуль пам'яті GOODRAM DDR4 8GB/2400 (GR2400D464L17S/8g) для настільних ПК

Як вибрати оперативну пам'ять?
Загальні рекомендації по вибору оперативної пам'яті
Перш ніж перейти до конкретики, напишу загальні рекомендації.
1. Число модулів оперативної пам'яті DDR3 має бути кратне числу каналів оперативної пам'яті
Приклади: Платформи AM3, AM3, FM1, LGA 1155, LGA 1156, LGA 775 — двоканальні. Число модулів — 2 або 4. Платформа LGA 1366 трьохканальна, число модулів — 3 або 6. Платформа LGA 2011 — число каналів 4. Число модулів — 4 або 8.
Тут мене поправлять корифеї: «А як же flex режим?!» І будуть праві. Дійсно, у разі установки модулів оперативної пам'яті некратно числу каналів, наприклад, третій модуль в двоканальній системі працюватиме в Flex режимі.
Спочатку Flex режим реалізувала компанія Intel, тому ми даємо посилання на детальніший його опис на сайті Intel. Пізніше Flex режим був реалізований і в платформах AMD.
Проте можливість роботи в цьому режимі може бути обмежена з різних причин (таким як різні моделі модулів, тайминги і т.д), тому рекомендація кратності числа модулів числу каналів залишається актуальною і до цього дня.
2. Моделі модулів DDR3 мають бути ідентичні
Це не питання релігії, прихильності до марки або реклами якого або бренду. Це питання досвіду і здорового глузду, що дозволяє понизити можливість появи колізій при складанні системи і її подальшої експлуатації.
Так, я теж заважав 128Мб і 256Мб модулі різних вендорів і успішно експлуатував EDO SIMM на системі Tomato з 486 процесором AMD. Проте я можу згадати ще більше проблем сумісності, таких як неможливість роботи оверклокерских модулів для платформ Intel на номінальній частоті при установці їх в платформи AMD (оскільки використовувані виробником пам'яті тайминги знаходяться поза діапазонами таймингов доступних на платформах AMD, але доступних на платформах Intel), неповне визначення об'єму модулів, необхідність ставити модулі оперативної пам'яті в інші слоти після оновлення BIOS материнської плати або необхідність установки модулів строго проти рекомендацій, викладених в керівництві до материнської плати, оскільки інакше система просто не стартує.
Ви ж не хочете витрачати годинник, а іноді і дні на з'ясування причин нестабільності системи?
Значить, для вас ця порада актуальна.
3. Що краще брати, поодинокі модулі або набори пам'яті DDR3?
На початок 2016 року, модулі з частотою 1333МГц майже зникли з ринку, оскільки на їх зміну прийшли модулі з частотою 1600МГц. Так, місцями можна знайти пам'ять з частотою 1333МГц, і частенько, вона коштує дорожче, чим швидкісніша пам'ять. Проте, це не означає, що треба купувати її-просто хтось не хоче продавати пам'ять нижче собівартості, ось вона і займає склад вже пару років. :)
У більшості випадків, коли йдеться про оперативну пам'ять працюючою на частоті 1333МГц і 1600МГц, різниці між модулями, що продаються поштучно або складеними в кити немає.
Більше того, модулі багатьох великих виробників, наприклад Hynix, взагалі продаються тільки поштучно, тобто вони не роблять набори пам'яті.
Crucial, Silicon Power і, деякі інші виробники, продають модулі з частотою 1333МГц і 1600МГц як поштучно, так і в наборах.
Оверклокерские модулі, навпаки, у більшості випадків продаються китами. Число модулів в китах кратне числу каналів оперативної пам'яті платформ-носіїв, для яких виробник набору їх рекомендує.
4. Що краще брати — пам'ять DDR3 з радіаторами або без них?
Давно пройшли часи, коли оверклокерская оперативна пам'ять, працююча на частотах в 1600МГц або вище, вимагала напруги в 1.8В і вище. Та пам'ять, дійсно, гостро потребувала радіаторів, оскільки такі модулі виходили шляхом заводського розгону повільніших модулів, шляхом підвищення напруги із стандартних 1.5В.
Впровадження нових техпроцессов поліпшило частотні характеристики чіпів, і зараз у більшості оверклокерских модулів використовується напруга не вище 1.65В.
Відповідно, радіатори зараз виконують в першу чергу дизайнерську функцію, а вже потім — функцію охолодження.
Навпаки, наявність у модулів пам'яті радіаторів з висотою, що перевищує стандартну, слід розглядати як істотний недолік модулів, що перешкоджає застосуванню цих модулів в системах з повітряними суперкулерами, такими як: Zalman CNPS12X, Scythe Mugen 3, Thermalright HR-02, Coolink Corator DS, Noctua NH-D14 і багатьма іншими. Навіть сучасні суперкулеры, такі як Noctua NH-D15 і Noctua NH-D15S, попри те, що розроблені з підвищеними допусками на висоту модулів-не завжди здатні мирно ужитися з особливо "пишними" радіаторами деяких "оверклокерских" модулів.
5. Рекомендований об'єм оперативної пам'яті на 2016-й рік-8-16Гб
"640k of memory should be enough for anybody" (c) Bill Gates*
Це дійсно рекомендація, і ви можете її сміливо ігнорувати, якщо ваш бюджет сильно обмежений. Але не забуватимемо, що ціна на 4Гб модулі DDR3 за останні три роки впала в 8 разів, а потім виросла в 2 рази і зараз придбати 4Гб модуль можна менше, ніж за 1700 рублів навіть з урахуванням курсу долара в 80 рублів за долар, на лютий 2016 року.
Найбільш поширена версія серед редакцій Windows 7, на наш погляд, Windows 7 Домашня розширена. У х64 редакції вона підтримує до 16Гб оперативної пам'яті.
А свіжіші операційні системи х64, можуть обслуговувати ще більше пам'яті. Наприклад Windows 8.1 або Windows 10, підтримують до 128Гб пам'яті, навіть в найпростіших настільних версіях.
Додатки все частіше реалізуються як 64битные, що дозволяє використати бОльший об'єм оперативної пам'яті для їх роботи. А якщо ви займаєтеся відеомонтажем-те тут, чим більше пам'яті, тим краще. :)
Резюме: Якщо ваш бюджет на оперативну пам'ять сильно обмежений, орієнтуйтеся на перше і друге правило (кратність числа модулів і їх ідентичність). Якщо ж бюджет достатній, придивляйтеся до модулів на 4Гб і 8Гб і комплектам з 8Гб модулями.
*-Фраза вимовлена главою Microsoft в 1981 році. Пізніше, вона була переосмислена.
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Каталог товарів

Контакти

АГАТ - Асортимент Гарних Акційних Товарів
(основний офіс)

54056, Україна, Миколаївська, Миколаїв, Китобоїв, будинок 7, офіс (колл-центр)
  • +38 (050) 955-81-XX

Соц. кнопки

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create